hvem ER Vi

Care Companies er en gruppe selskaper innen servicebransjene
med felles visjon og verdigrunnlag

Våre partnere

Arne Longvastøl

Partner
arne@ccgroup.no
938 74 923

Stig W. Sætre

Partner
stig@ccgroup.no
982 982 98

Våre verdier

Competence

Kunnskap og erfaring er en nøkkelfaktor for å gi både oss og samarbeidspartnere trygghet for at vi leverer som avtalt.

Appreciation

Gjennom å sette pris på og bry oss om våre samarbeidspartnere bidra til utvikling og bedre resultater.

Reliability

Gjennom punktlighet og ordholdenhet i alt vi gjør skape tillit mellom oss og våre samarbeidspartnere.

Efficiency

Å løse oppgavene riktig første gang for å bidra til utvikling og bedre resultater for våre samarbeidspartnere.

Vår visjon

Care Companies skal være en arena som ansatte og samarbeidspartnere alle ønsker å tilhøre

Våre ansatte

Trykk på knappene under for å se de ansatte i våre bedrifter

Ansatte i Care Companies AS

Arne Longvastøl

Partner
arne@ccgroup.no
938 74 923

Stig W. Sætre

Partner
stig@ccgroup.no
982 982 98

Mona Roti

Regnskapsfører
monar@ccgroup.no
913 31 023

Øyvind Våge

Regnskapsfører
oyvind@ccgroup.no
911 03 271

Dag Inge Ebbesvik

Leder digitalt innhold
dag@ccgroup.no
926 02 037

Ansatte i Bergen Renhold AS

Stig W. Sætre

Driftssjef Bergen
stig@ccgroup.no
982 982 98

Eva Tveit

Driftsleder
eva@bergenrenhold.no
924 10 230

Marlena Dzidziul

Driftsleder
marlena@bergenrenhold.no
459 73 111

Sylwia Kaczmarek

Driftsleder
sylwia@bergenrenhold.no
474 85 697

Andreas Tøsse

Driftsleder
andreas@bergenrenhold.no
959 17 420

Kari Wollertsen

Driftsleder
kari@bergenrenhold.no
479 74 111

Ricardo Cerda

Driftsleder
ricardo@bergenrenhold.no
908 71 144

Ansatte i Bergen Renhold Øst AS

Daniel Aksnes

Regionsjef
daniel@ccgroup.no
480 24 947

Besøksadresse Bergen Renhold Øst As

c/o Portal Skøyen
Drammensveien 211
0281 Oslo

Ansatte i Bergen Vedlikeholds Partner AS

Torry K. Andreassen

Driftsleder
torry@bergenvedlikehold.no
934 91 319

Arne Hansen

Leder malingsavdeling
ah@ccgroup.no
488 41 888

Ansatte i Connect AS

Pål Jetmundsen

Salg Renhold
pal@ccgroup.no
411 25 500